> PRACA > Poznań

Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych w Poznań, Wielkopolskie sprżedam

Twoje zadania: aktywne zarządzanie portfelem klientów zamożnych w zakresie produktów kredytowych i inwestycyjnych skuteczne rozpoznawanie potrzeb Klienta oraz negocjowanie warunków współpracy pozyskiwanie nowych klientów oraz zwiększanie cross-sellingu w mBanku prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji mBanku na rynku lokalnym realizacja planów sprzedażowych Masz to COŚ? wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów - pożądane, preferowane kierunkowe doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów, pożądane doświadczenie w sprzedaży usług bankowych dla klientów indywidualnych i/lub firmowych znajomość technik sprzedaży, znajomość podstawowych produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych praktyczna znajomość MS Office konsekwencja i wytrwałość w dążeniu do celu, umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych rozpoznawania potrzeb klientów i budowania relacji, inicjatywa i dynamizm w działaniu, systematyczność, elastyczność mile widziana znajomość produktów dla firm oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego Od nas dostaniesz: umowę o pracę konkursy sprzedażowe kartę sportową prywatną opiekę medyczną przejrzysty system wynagradzania dostęp do bazy szkoleń

Detale ogłoszenia: Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych
Sprzedawca: mBank SA
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoWielkopolskie
Miasto:Poznań